Routes
Deze activiteit wordt georganiseerd door Stby (www.stby.eu), een creatief onderzoeksbureau hier in A Lab 105B, waar we o.a. werken aan het (her)ontwerpen van openbare ruimtes in de stad. In deze projecten worden er allerlei ervaringen en meningen verzameld van de bewoners en lokale ondernemers. Te vaak wordt de stem van de natuur vergeten in deze grote veranderingen in de stad. Voor mensen gaat het om openbare ruimtes, maar voor de planten en dieren (de natuur) in het gebied gaat het om hun huis. Daarom is het belangrijk om de natuur ook een stem te geven in projecten waarbij hun leefgebied verandert. Zou jij de stem van de natuur willen helpen te vertegenwoordigen?
Tijdens deze workshop van 30 minuten gaan we een oefening doen waarbij deelnemers bewuster worden van en zich kunnen inleven in de niet-menselijke wezens in het gebied. Na de workshop voel je je hopelijk geïnspireerd en is jouw beeld van het leven op het plein vergroot. Als je toekomstig in een situatie komt waarin je opmerkt dat de stem van de natuur vergeten wordt, kun jij na vandaag dit aankaarten en kritische vragen stellen.
Er zijn twee starttijden voor de workshop: om 17:30 en om 18:30. We verzamelen bij Stby’s Lab 105B en gaan na een korte introductie samen naar buiten voor de activiteit. Kinderen zijn ook zeker welkom!