Door te klikken 'Accepteer alle cookies', gaat u akkoord met het opslaan van cookies op uw apparaat om de navigatie op de site te verbeteren, het gebruik van de site te analyseren en te helpen bij onze marketinginspanningen. Bekijk onze Privacy Policy voor meer informatie.

Nieuwe members in A Lab Najaar 2025

Community

Verhalen van:

Interview door:

November 9, 2025

A Lab zou A Lab niet zijn zonder de geweldige members die onze community vormen. Leer onze nieuwste members kennen, geef ze een warm welkom als je ze tegen komt en reach out als jullie iets voor elkaar kunnen betekenen.

Sinds deze zomer werkt Jonie Martens bij A Lab. Na acht jaar in Amerika te hebben gewoond, is ze onlangs teruggekeerd naar Nederland en werkt ze momenteel als UX-onderzoeker bij Spotify. Naast haar huidige baan houdt ze ervan om in contact te komen met andere creatievelingen – iets wat haar in A Lab meteen aansprak. Met een achtergrond in neurowetenschappen en gedrag heeft Jonie de afgelopen tien jaar haar weg gevonden in kwalitatief onderzoek en design. Na een periode in de tech- en innovatiewereld begint nu een nieuw hoofdstuk: het komende jaar gaat ze nieuwe uitdagingen aan. Zo wil ze haar eigen creatieve (keramiek)studio openen waar mensen graag samenkomen. Jonie wordt gedreven door nieuwsgierigheid, creativiteit en het opzetten van nieuwe initiatieven. Heb je hulp nodig bij designworkshops, onderzoek of wil je gewoon even gezellig kletsen? Laat het haar weten.

Jan-Willem Wit is freelance film-/tv-regisseur en sinds enkele jaren ook filmdocent. Als regisseur maakt hij vooral fantasierijke producties voor kinderen en heeft hij gewerkt voor zowel commerciële partijen (waaronder Videoland, Nickelodeon, Sony Music, MTV) als voor publieke omroepen (waaronder: VPRO, NTR, KRO-NCRV) en stichtingen die veel met onderwijs doen. Hij combineert zijn freelancewerk als regisseur met zijn werk als filmdocent aan het 4e Gymnasium in Amsterdam. Een paar jaar geleden huurde Jan-Willem een vaste plek in A Lab; nu is hij terug en regelmatig in het Workhotel te vinden. Nieuwsgierig naar zijn werk? Ga naar: www.janwillemwit.nl.

Guido van't Noordende is oprichter van Whitebox Systems en de Stichting Decentralized Communication in Healthcare (Decozo). Samen willen ze de gezondheidszorg verbeteren door communicatie privacyvriendelijker te maken. Decozo beheert communicatiestandaarden die de veiligheid van medische gegevens waarborgen en de privacy van burgers optimaal beschermen. Whitebox implementeert daarmee demonstratiemodellen en systemen die onder andere door huisartsen worden gebruikt. Guido is op dinsdag in het Quiet Workhotel te vinden, soms met zijn collega Bas. Op andere dagen zit hij in de Boardroom of Kaleidoscope voor afspraken met privacyorganisaties, leveranciers of andere belanghebbenden in de gezondheidszorg. “Ik kijk ernaar uit je te zien bij A Lab!”‍

No items found.
Jonie Mertens
Jan-Willem Wit
Guido van 't Noordende
No items found.

Django Agterberg is sinds kort werkzaam in Lab 112. Hij is freelance video-editor voor documentaires, interviews en tv-items. “Ik breng orde in chaos om de wereld om me heen beter te begrijpen en daarmee anderen te inspireren.” Django heeft onlangs een documentaire gemonteerd over straatkinderen in Bangladesh (Where the kids have no name, 2025), de Special Olympics (NTR 2025) en werkt momenteel aan een film over polio in Pakistan. Je kunt een kijkje nemen op: djangoagterberg.com.


Mark Visbeek is oprichter van Fizzbake, een creatief-innovatief bureau waar verbeelding en technologie samenkomen. Opgeleid als industrieel ontwerpingenieur en gevormd als creatief directeur, gelooft hij dat innovatie alleen telt als het betekenis heeft; voor mensen, de samenleving en de planeet. Met generatieve AI, VR en web3 werkt Mark mensgericht en nieuwsgierig aan werk dat esthetisch sterk is en verantwoordelijkheid neemt: sociaal, maatschappelijk en ecologisch. “Ik wil dingen niet maken ‘omdat ik het kan’, maar omdat ik het moet.” Mark speelt basgitaar in een Nederlandse reggaeband, houdt meer van de lente dan van alle andere seizoenen samen, is allergisch voor mosselen maar groot fan van negroni's of een paloma - 't is net met welk weer je hem treft. Hoe dat precies zit? Vraag maar raak! 

No items found.
Mark Visbeek
Django Agterberg
No items found.



No items found.
No items found.

#WhereCuriousWorks